Содржина

Актер кој се мачи да најде работа е осуден на живот како лузер. Кога конечно добива главна улога во суперхеројски филм, мисли дека конечно ќе му тргне, но судбината има други планови.

Видео и фотографии

1 видео

Можеби ќе сакате да ги погледнете